راهنمای سفارش پروژه برنامه نویسی

اگر پس از جستجو در سایت ، پروژه مورد نظر خود را پیدا نکرده اید می بایست اقدام به سفارش انجام پروژه برنامه نویسی کنید ، و سفارش پروژه برنامه نویسی خود را برای ما ارسال کنید. بدین منظور اگر درصفحه اصلی سایت هستید در منوی اصلی سایت (در بالا سایت که با یک دکمه آبی نمایان است) کلیک کنید تا منو به نمایش درآید (اگر در صفحه های داخلی سایت هستید این منوی در حال نمایش است) و سپس روی سفارش پروژه  کلیک کنید.

در صفحه باز شده اطلاعات مورد نیاز را تکمیل کنید و برای ما ارسال کنید . در تکمیل اطلاعات دقت کنید و اطلاعات صحیح وارد کنید تا پیگیری پروژه شما هرچه سریع تر انجام شود . بعد از ارسال اطلاعات از طرف سایت با شما ارتباط برقرار می شود و اطلاعات و مبلغ پروژه نهایی می شود.

در این زمان نیاز است که شما مبلغ پروژه را که به توافق رسیده است پرداخت کنید به این منظور به صفحه پرداخت آنلاین رفته و در آنجا مبلغ مورد توافق و سایر اطلاعات را وارد کنید ( اطلاعات وارد شده باید با اطلاعات وارد شده در زمان سفارش پروژه مطابقت داشته باشد ) در قسمت توضیحات نام پروژه خود را بنویسید به عنوان مثال سفارش پروژه مهندسی نرم افزار پرداخت الکترونیک و دکمه ادامه عملیات پرداخت را کلیک کنید در صفحه بعد ، بعد از بررسی اطلاعات وارد شده روی دکمه پرداخت کلیک کنید در این هنگام به سایت واسط پرداخت ( پارس پال ) متصل می شوید اطلاعات را بررسی و یکی از بانک های موجود را انتخاب میکنید و دکمه اتصال به درگاه پرداخت بانک را می زنید بعد از پرداخت موفق مجدد به سایت بر میگردید اکنون پرداخت شما انجام شده است . لازم به ذکر است که رسید پرداخت خود را برای پیگیری های بعدی یاد داشت کنید .

در ادامه سایت پروژه های برنامه نویسی در مهلت مقرر پروژه شما را تکمیل و برای شما ارسال می کند و تا تایید نهایی پروژه همراه شما خواهد بود.

افزودن دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *